پذیرش معماری در قبرس

پذیرش معماری در قبرس

اطلاعات عمومی‌دانشگاه‌های قبرس

قبرس از آموزش عمومی‌خوب برخوردار است و از نظر میزان تولید ناخالص داخلی که برای آموزش هزینه می‌کند در بین سه کشور برتر اروپا قرار دارد. شهریه پایین و موقعیت مکانی عالی ، قبرس را به مقصد محبوب دانشجویان خارجی تبدیل می‌کند که تقریباً 10،000 نفر از آنها سالانه می‌آیند. تأثیر مداوم انگلیس بدان معنی است که بسیاری از دوره‌ها به زبان انگلیسی تدریس می‌شود. این جزیره دارای گذشته ای غنی است که در مقبره‌های حفظ شده آن ، موزائیک‌های باستانی و یک شهر کاملاً مشخص شده از میراث جهانی یونسکو قابل مشاهده است. قبرس مدرن به همان اندازه جذاب است. مستعمره سابق انگلیس در چهارراه شرقی و غربی قرار دارد (پایتخت نیکوزیا نزدیک به بیروت از آتن است) و اگرچه این جزیره سهم درگیری‌های خود را داشته است، اما امروز ترکیب مسیحیان قبطی، اسلامی، یونان باستان و استعمار انگلیس است. تأثیرات برای ایجاد یک فرهنگ منحصر به فرد جمع می‌شوند. اگر می‌خواهید برای مدرک تحصیلی در قبرس تحصیل کنید، نگاهی به بهترین دانشگاه‌های مبتنی بر رتبه بندی دانشگاه جهانی تایمز با تحصیلات عالی 2020 بیندازید تا موسسه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

پایتخت: نیکوزیا بزرگترین شهر: نیکوزیا جمعیت: حدود 1 میلیون نفر جمعیت: واحد پولی: یورو EUR زبان رسمی: یونانی / ترکی استانبولی

ممکن است در جستجوی گزینه‌های تحصیلی به قبرس نگاه کرده باشید. اما، هنگامی‌که به دنبال مکانی برای ادامه تحصیل هستید، قبرس مکان جالبی برای شروع تحصیل خواهد بود. شما می‌توانید برنامه‌های دانشگاهی، و تاریخچه بسیار خوبی را بیابید، که باعث می‌شود دانشگاه و تحصیلات خود را به طرز چشمگیری غنی و غنی تر کنید. دانشگاه مدیترانه شرقی دارای 12 دانشکده می‌باشد که در حال آموزش دانشجویان در مقاطع مختلف تا سطح دکتری می‌باشند. دانشگاه مدیترانه شرقی دارای 5 مدرسه تخصصی و مهارتی نیز می‌باشد. هزینه تحصیل نسبت به سایر مقاصد مطالعاتی شیک اروپا کمتراست و جرم  و جنایت تقریباً وجود ندارد. بسته به جایی که تحصیل می‌کنید، شانس انتخاب زبان دوم، یونانی یا ترکی را نیز خواهید داشت. با این حال، زبان انگلیسی نیز در طی تحصیل مسیر خواهد بود. علاوه بر این، این کشور از آب و هوای مدیترانه ای برخوردار است و دارای سواحل شنی، جنگل‌های سرسبز و ویرانه‌های باستانی است که آن را به یک مقصد مناسب جهت ادامه تحصیل و گسترش افق‌های فرهنگی خود می‌رساند.

لیست دانشگاه‌های قبرس – برای مشاهده جزئیات برروی عنوان هر دانشگاه کلیک کنید (رتبه کشوری / رتبه جهانی)